Klimop 1
Klimop 1
Speelsters: | Speelsters: | ||
---|---|---|---|
#1 | Jolijn Janssen | #7 | Marit van Berkum |
#2 | Sanne van der Hulst | #8 | Janne van Bree |
#3 | Bente van de Put | #9 | Caitlin van den Broek |
#4 | Lotte van Pelt | #10 | Anne Kuijpers |
#5 | Jilke van de Put | #11 | Meike Leenders |
#6 | Iris Ermens |
Coaches: | Vacature |
Trainers: | Martin Driessen (donderdag / vrijdag) |
Hans Bakens (maandag / dinsdag) | |
Rob Cortooms (afwisselende dagen) | |
Trainingstijden veld | Dinsdag 20.00u – 21.30u (samen met Klimop A1) |
Donderdag 20.00u – 21.30u (samen met de midweek) | |
Trainingstijden zaal | Maandag 20:00u – 21:30 (de Schop) (Samen met Klimop A1) |
Vrijdag 21:00u – 22:30u (de Schop) |
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Locatie | Uitslag | |
---|---|---|---|---|---|---|
10-09-2023 | 10:00 | Eyckelkorf 1 | Klimop 1 | 1G (BERGEIJK) | 9-2 | |
14-09-2023 | 20:00 | Klimop 1 | Arcades 1 | 1K40 (ASTEN) | 9-8 | |
17-09-2023 | 15:30 | Klimop 1 | Arcades 1 | 1K40 (ASTEN) | 7-4 | |
24-09-2023 | 12:00 | Tuldania 1 | Klimop 1 | 1G (ESBEEK) | 7-5 | |
01-10-2023 | 10:45 | Klimop 1 | Tovido 1 | 1K40 (ASTEN) | 7-10 | |
08-10-2023 | 13:00 | SCMH 1 | Klimop 1 | 1aK40 (VEGHEL) | 16-4 | |
15-10-2023 | 11:00 | DOT (V) 1 | Klimop 1 | 1G (VLIERDEN) | 9-3 | |
22-10-2023 | 11:00 | Klimop 1 | KVS '17 1 | 1K40 (ASTEN) | - | |
14-4-2024 | 11:00 | Klimop 1 | Eyckelkorf 1 | 't Root (ASTEN) | ||
21-4-2024 | 09:00 | Arcades 1 | Klimop 1 | Sportpark de Smeltkroes (LIESSEL) | ||
5-5-2024 | 11:00 | Klimop 1 | Tuldania 1 | 't Root (ASTEN) | ||
12-5-2024 | 11:45 | Tovido 1 | Klimop 1 | ESCH (ESCH) | ||
19-5-2024 | 11:00 | Klimop 1 | SCMH 1 | 't Root (ASTEN) | ||
26-5-2024 | 11:00 | Klimop 1 | DOT (V) 1 | 't Root (ASTEN) |
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Locatie | Uitslag | |
---|---|---|---|---|---|---|
12-11-2023 | 10:00 | Klimop 1 | Euro Girls/Rietvogels 1 | De Schop (ASTEN) | 9-13 | |
19-11-2023 | 11:00 | DOT (V) 1 | Klimop 1 | De Peelhorst (DEURNE) | 17-10 | |
26-11-2023 | 10:10 | Klimop 1 | Tuldania 1 | De Schop (ASTEN) | 8-16 | |
03-12-2023 | 13:30 | Arcades 1 | Klimop 1 | De Peelhorst (DEURNE) | 12-10 | |
10-12-2023 | 10:00 | Klimop 1 | Eyckelkorf 1 | De Schop (ASTEN) | 7-7 | |
14-01-2024 | 12:15 | Sporting ST 1 | Klimop 1 | Brugeind (MEERLO) | 9-14 | |
21-01-2024 | 11:10 | Euro Girls/Rietvogels 1 | Klimop 1 | De Koolakkers (WESTERHOVEN) | 14-7 | |
28-01-2024 | 10:00 | Klimop 1 | DOT (V) 1 | De Schop (ASTEN) | 7-11 | |
04-02-2024 | 15:05 | Tuldania 1 | Klimop 1 | Hercules (DIESSEN) | 9-10 | |
25-02-2024 | 09:55 | Klimop 1 | Arcades 1 | De Schop (ASTEN) | 12-10 | |
03-03-2024 | 10:00 | Eyckelkorf 1 | Klimop 1 | De Drie Eiken (BERGEIJK) | 13-11 | |
17-03-2024 | 10:00 | Klimop 1 | Sporting ST 1 | De Schop (ASTEN) | Afgelast |