Zaalwacht

Tijdens de thuiswedstrijden van onze jeugdteams dient Klimop zogenaamde zaalwachten te leveren. Sinds een aantal jaar wordt deze taak ingevuld door de ouders van de jeugdleden, om de vrijwilligers van Klimop enigszins te ontlasten.

De meeste ouders van de jeugdteams komen kijken naar de thuiswedstrijden en ons verzoek aan jullie is dus om de taak van zaalwacht op je te nemen tijdens een wedstrijd van je kind.

Wat is de taak van de zaalwacht?
De zaalwacht houdt tijdens de wedstrijden de tijd en de score bij. Je zit aan de kant van de coaches en bedient het scorebord.

Ik verzoek jullie om hieronder jezelf in te schrijven op één van de wedstrijden van uw zoon of dochter.

Controleer na het invullen goed welke (error)melding je terug krijgt!

Datum Wedstrijd Locatie Zaalwachter
Week 48
za 24 nov 14:05 Klimop (A) A1 – Oranje Wit (L) A1 De Schop (ASTEN)
za 24 nov 15:25 Klimop (A) 1 – Stormvogels (W) 1 De Schop (ASTEN) Trudy van Bussel
Week 49
za 01 dec 15:15 Klimop (A) C1 – Ready '60 C1 De Schop (ASTEN)
za 01 dec 16:20 Klimop (A) B1 – Bladella B1 De Schop (ASTEN)
za 01 dec 17:25 Klimop (A) A2 – United A2 De Schop (ASTEN)
zo 02 dec 10:00 Klimop (A) 2 – DSC 8 De Schop (ASTEN)
Week 50
za 08 dec 14:00 Klimop (A) A1 – Melderslo A2 De Schop (ASTEN)
za 08 dec 15:10 Klimop (A) A2 – Arcades A2 De Schop (ASTEN)
za 08 dec 19:15 Klimop (A) 1 – Triade 1 De Schop (ASTEN) Sanne van der Hulst
Week 51
za 15 dec 13:05 Klimop (A) C1 – PSV/lifovragen.nl C2 De Schop (ASTEN)
za 15 dec 14:10 Klimop (A) B1 – NeCa B1 De Schop (ASTEN)
zo 16 dec 10:00 Klimop (A) 2 – KVS '17 3 De Schop (ASTEN)
Week 2
za 12 jan 16:30 Klimop (A) A1 – DAKOS A2 De Schop (ASTEN)
za 12 jan 17:45 Klimop (A) 1 – Erasmus 1 De Schop (ASTEN) Hans Strijbosch
Week 3
za 19 jan 17:40 Klimop (A) B1 – Vessem B1 De Schop (ASTEN)
zo 20 jan 12:30 Klimop (A) 2 – Mariarade 2 De Schop (ASTEN)
Week 4
za 26 jan 17:00 Klimop (A) A1 – Sporting ST A1 De Schop (ASTEN)
za 26 jan 18:15 Klimop (A) 1 – PSV/lifovragen.nl 1 De Schop (ASTEN) Lieke Feijen
Week 5
za 02 feb 13:05 Klimop (A) C1 – OEC C1 De Schop (ASTEN)
zo 03 feb 12:15 Klimop (A) 2 – Eymerick 1 De Schop (ASTEN)
Week 6
za 09 feb 17:10 Klimop (A) A1 – DES (V) A1 De Schop (ASTEN)
za 09 feb 18:20 Klimop (A) 1 – Blauw Wit (K) 1 De Schop (ASTEN) Joan Bruijstens
Week 7
za 16 feb 14:10 Klimop (A) B1 – Klimroos B1 De Schop (ASTEN)
Week 10
za 09 mrt 12:05 Klimop (A) A1 – De Peelkorf A3 De Schop (ASTEN)
za 09 mrt 13:20 Klimop (A) A2 – Oxalis A1 De Schop (ASTEN)
za 09 mrt 16:15 Klimop (A) 1 – KVK 1 De Schop (ASTEN) Mark van Rodijnen
Week 11
za 16 mrt 15:00 Klimop (A) C1 – DKB C2 De Schop (ASTEN)
za 16 mrt 16:00 Klimop (A) B1 – NKV B1 De Schop (ASTEN)
za 16 mrt 17:05 Klimop (A) A2 – ODC A3 De Schop (ASTEN)
zo 17 mrt 10:00 Klimop (A) 2 – Ready '60 3 De Schop (ASTEN)
Week 12
za 23 mrt 16:00 Klimop (A) C1 – SDO (V) C2 De Schop (ASTEN)
za 23 mrt 17:00 Klimop (A) A2 – SVOC '01 A1 De Schop (ASTEN)
za 23 mrt 18:15 Klimop (A) 1 – OEC 1 De Schop (ASTEN) Silke Swinkels
Week 13
za 30 mrt 13:10 Klimop (A) C1 – NKV C2 De Schop (ASTEN)
za 30 mrt 14:15 Klimop (A) B1 – Stormvogels (L) B1 De Schop (ASTEN)
za 30 mrt 15:20 Klimop (A) A2 – Swift (V) A2 De Schop (ASTEN)
zo 31 mrt 10:00 Klimop (A) 2 – FSC 3 De Schop (ASTEN)