Zaalwacht

Tijdens de thuiswedstrijden van onze jeugdteams dient Klimop zogenaamde zaalwachten te leveren. Sinds een aantal jaar wordt deze taak ingevuld door de ouders van de jeugdleden, om de vrijwilligers van Klimop enigszins te ontlasten.

De meeste ouders van de jeugdteams komen kijken naar de thuiswedstrijden en ons verzoek aan jullie is dus om de taak van zaalwacht op je te nemen tijdens een wedstrijd van je kind.

Wat is de taak van de zaalwacht?
De zaalwacht houdt tijdens de wedstrijden de tijd en de score bij. Je zit aan de kant van de coaches en bedient het scorebord.

Ik verzoek jullie om hieronder jezelf in te schrijven op één van de wedstrijden van uw zoon of dochter.

Controleer na het invullen of je naam goed ingevuld staat, je krijgt geen melding terug!

Datum Wedstrijd Locatie Zaalwachter
Week 47
za 23 nov 14:10Klimop (A) C1 - NKV C1De Schop (ASTEN) Lotte Kuijpers
za 23 nov 15:10Klimop (A) A2 - De Peelkorf A4De Schop (ASTEN) Joyce Adriaans
za 23 nov 16:20Klimop (A) A1 - ODC A1De Schop (ASTEN)
Week 48
za 30 nov 14:55Klimop (A) C2 - Melderslo C1De Schop (ASTEN) Marga Meulendijks
za 30 nov 15:55Klimop (A) C1 - SDO (V) C2De Schop (ASTEN) Marion Adriaans
za 30 nov 16:55Klimop (A) A2 - Arcades A2De Schop (ASTEN) Yvonne Moors
za 30 nov 18:05Klimop (A) 1 - De Hazenkamp 1De Schop (ASTEN) Laura Kamminga
zo 01 dec 12:15Klimop (A) 2 - KVS '17 3De Schop (ASTEN) Gertjan Sonnemans
Week 49
za 07 dec 15:25Klimop (A) D1 - DES (V) D1De Schop (ASTEN) Jessie Klinckenberg
za 07 dec 16:25Klimop (A) C2 - Oxalis C1De Schop (ASTEN) Nina van Hagen
za 07 dec 17:25Klimop (A) A2 - United A2De Schop (ASTEN)
zo 08 dec 16:50Klimop (A) 2 - DOT (O) 4De Schop (ASTEN)
Week 50
za 14 dec 15:05Klimop (A) D1 - Lottum D1De Schop (ASTEN) Jolanda de Groot
za 14 dec 16:05Klimop (A) A1 - Swift (V) A2De Schop (ASTEN) Monique van Deursen
Week 2
za 11 jan 13:10Klimop (A) C1 - PSV/lifovragen.nl C1De Schop (ASTEN)
za 11 jan 16:10Klimop (A) A2 - Flamingo's (M) A2De Schop (ASTEN) Roos van den Beuken
za 11 jan 17:20Klimop (A) A1 - Merselo A1De Schop (ASTEN) Hilde Ermens
zo 12 jan 12:30Klimop (A) 2 - Eymerick 1De Schop (ASTEN) Karel Hoendervangers
Week 3
za 18 jan 12:10Klimop (A) D1 - Swift (V) D2De Schop (ASTEN) Hanneke Manders
za 18 jan 13:10Klimop (A) A2 - Oranje Wit (L) A2De Schop (ASTEN) Monique van Deursen
Week 4
za 25 jan 14:10Klimop (A) D1 - Melderslo D1De Schop (ASTEN) Christel van Bommel
za 25 jan 16:15Klimop (A) C2 - Arcades C1De Schop (ASTEN) Marga Meulendijks
za 25 jan 17:15Klimop (A) C1 - DSC C2De Schop (ASTEN) Susanne Caron
za 25 jan 18:20Klimop (A) 1 - Maastricht 1De Schop (ASTEN) Lieke Feijen
zo 26 jan 10:00Klimop (A) 2 - Ready '60 3De Schop (ASTEN) Jolijn Janssen
Week 5
za 01 feb 14:10Klimop (A) D1 - Arcades D1De Schop (ASTEN) Leonieke van de Moosdijk
za 01 feb 15:10Klimop (A) C2 - De Peelkorf C2De Schop (ASTEN)
za 01 feb 17:20Klimop (A) 1 - KVS '17 1De Schop (ASTEN) Hans Strijbosch
Week 6
za 08 feb 15:20Klimop (A) D1 - De Peelkorf D2De Schop (ASTEN)
za 08 feb 16:20Klimop (A) A1 - Roka A1De Schop (ASTEN)
Week 7
za 15 feb 14:10Klimop (A) D1 - DAKOS D1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 15:10Klimop (A) C1 - OJC '98 C1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 16:10Klimop (A) A1 - Arcades A1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 17:20Klimop (A) 1 - Attila 1De Schop (ASTEN) Meike Swinkels
Week 10
za 07 mrt 13:10Klimop (A) C2 - United C1De Schop (ASTEN) Anja van Oosterhout
zo 08 mrt 14:20Klimop (A) 2 - FSC 2De Schop (ASTEN) Fleur ceelen
Week 11
za 14 mrt 16:15Klimop (A) 1 - Springfield 1De Peelhorst (DEURNE) Mark van Rodijnen
Week 12
za 21 mrt 14:05Klimop (A) C2 - Oranje Wit (L) C1De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 15:05Klimop (A) C1 - Ready '60 C1De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 18:05Klimop (A) 1 - OJC '98 1De Schop (ASTEN) Trudy van Bussel
zo 22 mrt 12:15Klimop (A) 2 - Mariarade 2De Schop (ASTEN) Jolijn Janssen
Week 13
za 28 mrt 14:10Klimop (A) A2 - Oxalis A1De Schop (ASTEN) Connie Kuijpers
za 28 mrt 15:20Klimop (A) A1 - De Peelkorf A3De Schop (ASTEN)