Competitie Programma

Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.
Datum Wedstrijd Locatie
Week 50
za 14 dec 10:00MKV D1 - Klimop D2De Beek (BAKEL)
za 14 dec 12:05Klimop E1 - De Peelkorf E2De Schop (ASTEN)
za 14 dec 12:05Klimop E4 - Vessem/Winty E1De Schop (ASTEN)
za 14 dec 13:05Klimop E3 - ODC E1De Schop (ASTEN)
za 14 dec 13:05Klimop E2 - Tilburg E1De Schop (ASTEN)
za 14 dec 15:05Klimop D1 - Lottum D1De Schop (ASTEN)
za 14 dec 16:05Klimop A1 - Swift (V) A2De Schop (ASTEN)
za 14 dec 17:00United C1 - Klimop C2De Berkel (HORST)
zo 15 dec 13:40FSC 2 - Klimop 2De Ladder (KNEGSEL)
Week 51
za 21 dec 09:00Swift (V) D2 - Klimop D1Vilgaard (VELDEN)
Week 2
za 11 jan 09:00Klimroos/VVO E1 - Klimop E4D'n Anloop (HOOGELOON)
za 11 jan 10:30DES (V) E1 - Klimop E1De Raaijhal (OVERLOON)
za 11 jan 11:20Springfield 1 - Klimop 1Parrestee (HOEVEN)
za 11 jan 12:10Klimop D2 - Celeritas (S) D1De Schop (ASTEN)
za 11 jan 12:15Rooi E2 - Klimop E3Kienehoef (SINT OEDENRODE)
za 11 jan 13:10Klimop C1 - PSV/lifovragen.nl C1De Schop (ASTEN)
za 11 jan 16:05Melderslo D1 - Klimop D1De Berkel (HORST)
za 11 jan 16:10Klimop A2 - Flamingo's (M) A2De Schop (ASTEN)
za 11 jan 17:20Klimop A1 - Merselo A1De Schop (ASTEN)
zo 12 jan 12:30Klimop 2 - Eymerick 1De Schop (ASTEN)
Week 3
za 18 jan 10:00Oxalis E2 - Klimop E1De Kruisweide (SEVENUM)
za 18 jan 10:25Oranje Wit (L) C1 - Klimop C2De Wetteling (VENRAY)
za 18 jan 11:00DDW/SDO '99 E1 - Klimop E4Den Houtert (LAGE MIERDE)
za 18 jan 11:00Arcades E2 - Klimop E3Smeltkroes (L) (LIESSEL)
za 18 jan 11:05Rust Roest E1 - Klimop E2Strijphal (EINDHOVEN)
za 18 jan 12:10Klimop D1 - Swift (V) D2De Schop (ASTEN)
za 18 jan 13:10Corridor D3 - Klimop D2De Landing (SON EN BREUGEL)
za 18 jan 13:10Klimop A2 - Oranje Wit (L) A2De Schop (ASTEN)
za 18 jan 13:15Ready '60 C1 - Klimop C1Jo Gerrishal (ROERMOND)
za 18 jan 14:55OJC '98 1 - Klimop 1't Ruiven (BERKEL-ENSCHOT)
zo 19 jan 11:00Mariarade 2 - Klimop 2Varenbeuk (HEERLEN)
Week 4
za 25 jan 12:10Klimop E1 - SVOC '01 E2De Schop (ASTEN)
za 25 jan 12:10Klimop E3 - Arcades E2De Schop (ASTEN)
za 25 jan 13:10Klimop D2 - Blauw Wit (Ha) D1De Schop (ASTEN)
za 25 jan 13:10Klimop E2 - SDO (V) E1De Schop (ASTEN)
za 25 jan 13:10Klimop E4 - Stormvogels (L) E1De Schop (ASTEN)
za 25 jan 14:10Klimop D1 - Melderslo D1De Schop (ASTEN)
za 25 jan 14:30Oxalis A1 - Klimop A2De Kruisweide (SEVENUM)
za 25 jan 15:10De Peelkorf A3 - Klimop A1De Weert (VENRAY)
za 25 jan 16:15Klimop C2 - Arcades C1De Schop (ASTEN)
za 25 jan 16:15Klimop C1 - DSC C2De Schop (ASTEN)
za 25 jan 18:20Klimop 1 - Maastricht 1De Schop (ASTEN)
zo 26 jan 10:00Klimop 2 - Ready '60 3De Schop (ASTEN)
Week 5
za 01 feb 10:00NKV C1 - Klimop C1De Hongerman (NUENEN)
za 01 feb 12:10Klimop E2 - Ready '60 E1De Schop (ASTEN)
za 01 feb 13:10Klimop D2 - Klick '15 D1De Schop (ASTEN)
za 01 feb 13:10Klimop E4 - Spoordonkse Girls E1De Schop (ASTEN)
za 01 feb 14:05De Peelkorf A4 - Klimop A2De Wetteling (VENRAY)
za 01 feb 14:10Klimop D1 - Arcades D1De Schop (ASTEN)
za 01 feb 15:10Klimop C2 - De Peelkorf C2De Schop (ASTEN)
za 01 feb 16:10ODC A1 - Klimop A1De Schop (ASTEN)
za 01 feb 17:20Klimop 1 - KVS '17 1De Schop (ASTEN)
Week 6
za 08 feb 09:15NKV E1 - Klimop E2De Hongerman (NUENEN)
za 08 feb 09:30Heumen D1 - Klimop D2Overasselt (OVERASSELT)
za 08 feb 10:00DSV E1 - Klimop E4Hercules (DIESSEN)
za 08 feb 10:00DAKOS E2 - Klimop E3Varendonckcollege (SOMEREN)
za 08 feb 11:00Sporting ST E1 - Klimop E1Brugeind (MEERLO)
za 08 feb 11:30SDO (V) C2 - Klimop C1De Atalanta (VELDHOVEN)
za 08 feb 14:10De Hazenkamp 1 - Klimop 1Meijhorst (NIJMEGEN)
za 08 feb 14:50Arcades A2 - Klimop A2De Peelhorst (DEURNE)
za 08 feb 15:20Klimop D1 - De Peelkorf D2De Schop (ASTEN)
za 08 feb 15:35Melderslo C1 - Klimop C2De Berkel (HORST)
za 08 feb 16:20Klimop A1 - Roka A1De Schop (ASTEN)
zo 09 feb 15:55KVS '17 3 - Klimop 2Dioscuren (SCHIJNDEL)
Week 7
za 15 feb 11:00United A2 - Klimop A2De Berkel (HORST)
za 15 feb 12:10Klimop E1 - Melderslo E2De Schop (ASTEN)
za 15 feb 12:10Klimop E3 - DAKOS E1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 13:10Klimop E4 - Bladella E1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 13:10Klimop E2 - DSC E1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 14:10Klimop D1 - DAKOS D1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 15:10Klimop C1 - OJC '98 C1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 15:30Oxalis C1 - Klimop C2De Kruisweide (SEVENUM)
za 15 feb 16:10Klimop A1 - Arcades A1De Schop (ASTEN)
za 15 feb 17:20Klimop 1 - Attila 1De Schop (ASTEN)
zo 16 feb 15:45DOT (O) 4 - Klimop 2Mondriaan (OSS)
Week 10
za 07 mrt 09:05De Peelkorf E2 - Klimop E1De Wetteling (VENRAY)
za 07 mrt 09:30Vessem/Winty E1 - Klimop E4Gymzaal D'n Boogerd (VESSEM)
za 07 mrt 10:00Tilburg E1 - Klimop E2Westerwel (TILBURG)
za 07 mrt 11:00Lottum D1 - Klimop D1't Haeren (GRUBBENVORST)
za 07 mrt 11:00Swift (V) A2 - Klimop A1Vilgaard (VELDEN)
za 07 mrt 12:10Klimop D2 - MKV D1De Schop (ASTEN)
za 07 mrt 12:10ODC E1 - Klimop E3De Schop (ASTEN)
za 07 mrt 13:10Klimop C2 - United C1De Schop (ASTEN)
zo 08 mrt 14:20Klimop 2 - FSC 2De Schop (ASTEN)
Week 11
za 14 mrt 10:00Celeritas (S) D1 - Klimop D2Dioscuren (SCHIJNDEL)
za 14 mrt 11:05PSV/lifovragen.nl C1 - Klimop C1Sporthal Frits Philips (EINDHOVEN)
za 14 mrt 12:00Flamingo's (M) A2 - Klimop A2D'n Ekker (BEEK EN DONK)
za 14 mrt 13:00Klimop E1 - DES (V) E1De Peelhorst (DEURNE)
za 14 mrt 13:00Klimop E4 - Klimroos/VVO E1De Peelhorst (DEURNE)
za 14 mrt 14:20Merselo A1 - Klimop A1De Raaijhal (OVERLOON)
za 14 mrt 16:15Klimop 1 - Springfield 1De Peelhorst (DEURNE)
zo 15 mrt 10:05Eymerick 1 - Klimop 2De Pompenmaker (HEEZE)
Week 12
za 21 mrt 11:00DAKOS D1 - Klimop D1De Postel (SOMEREN)
za 21 mrt 11:35Oranje Wit (L) A2 - Klimop A2De Wetteling (VENRAY)
za 21 mrt 12:05Klimop E3 - Rooi E2De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 12:05Klimop E2 - Rust Roest E1De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 13:05Klimop E1 - Oxalis E2De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 13:05Klimop E4 - DDW/SDO '99 E1De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 13:05Klimop D2 - Corridor D3De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 14:05Klimop C2 - Oranje Wit (L) C1De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 15:05Klimop C1 - Ready '60 C1De Schop (ASTEN)
za 21 mrt 18:05Klimop 1 - OJC '98 1De Schop (ASTEN)
zo 22 mrt 12:15Klimop 2 - Mariarade 2De Schop (ASTEN)
Week 13
za 28 mrt 09:30Blauw Wit (Ha) D1 - Klimop D2Gymzaal De Bron (HANDEL)
za 28 mrt 09:30SDO (V) E1 - Klimop E2De Atalanta (VELDHOVEN)
za 28 mrt 10:00Stormvogels (L) E1 - Klimop E4De Stap (LUYKSGESTEL)
za 28 mrt 11:15Maastricht 1 - Klimop 1Geusselt (MAASTRICHT)
za 28 mrt 12:30SVOC '01 E2 - Klimop E1Brukske (VENRAY)
za 28 mrt 12:30Arcades C1 - Klimop C2De Peelhorst (DEURNE)
za 28 mrt 13:35DES (V) D1 - Klimop D1De Raaijhal (OVERLOON)
za 28 mrt 14:10Klimop A2 - Oxalis A1De Schop (ASTEN)
za 28 mrt 15:20Klimop A1 - De Peelkorf A3De Schop (ASTEN)
za 28 mrt 17:00DSC C2 - Klimop C1De Vijfkamp (EINDHOVEN)
zo 29 mrt 16:05Ready '60 3 - Klimop 2Jo Gerrishal (ROERMOND)