Competitie Programma

Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.
Datum Wedstrijd Locatie
Week 49
za 03 dec 10:00Rosolo F3 - Klimop F1Sporthuis Reusel (REUSEL)
za 03 dec 10:45Oxalis D1 - Klimop D1De Kruisweide (SEVENUM)
za 03 dec 12:00Bladella B1 - Klimop B1X-sport (BLADEL)
za 03 dec 12:00Arcades D2 - Klimop D2De Peelhorst (DEURNE)
za 03 dec 12:10Klimop E1 - Tilburg E2De Schop (ASTEN)
za 03 dec 15:20Klimop B2 - Arcades B1De Schop (ASTEN)
za 03 dec 16:20Klimop A1 - VIOS/Spes (M) A2De Schop (ASTEN)
zo 04 dec 10:05Klimop 1 - Tilburg 6De Schop (ASTEN)
Week 50
za 10 dec 09:00KVC F3 - Klimop F1D'n Anloop (HOOGELOON)
za 10 dec 11:00DAKOS D1 - Klimop D1De Postel (SOMEREN)
za 10 dec 12:05United/SVOC '01 D1 - Klimop D2Brugeind (MEERLO)
za 10 dec 12:20SVO A1 - Klimop A1Heuvelland (GROESBEEK)
za 10 dec 12:25DKB E1 - Klimop E1Naestenbest (zaal) (BEST)
za 10 dec 13:20Oranje Wit (L) B1 - Klimop B2De Wetteling (VENRAY)
za 10 dec 13:35Stip C1 - Klimop C1De Hazelaar (ROSMALEN)
za 10 dec 17:55Corridor B1 - Klimop B1De Landing (SON EN BREUGEL)
zo 11 dec 10:30Klimop 1 - KVS '17 1De Schop (ASTEN)
Week 51
za 17 dec 09:30Roka D1 - Klimop D2De Schans (REUVER)
za 17 dec 10:05DKB E2 - Klimop E1Naestenbest (zaal) (BEST)
za 17 dec 12:30Klimop F1 - Rosolo F4De Schop (ASTEN)
za 17 dec 13:40Klimop C1 - SDO (V) C3De Schop (ASTEN)
za 17 dec 14:45Klimop B1 - KVC B1De Schop (ASTEN)
za 17 dec 15:50Klimop A1 - DAKOS A1De Schop (ASTEN)
zo 18 dec 10:30Mariarade 1 - Klimop 1Varenbeuk (HEERLEN)
Week 2
za 07 jan 10:00DES (V) D1 - Klimop D1De Raaijhal (OVERLOON)
za 07 jan 16:00DSC C2 - Klimop C1De Vijfkamp (EINDHOVEN)
Week 3
za 14 jan 11:00OEC F1 - Klimop F1Suytkade (HELMOND)
za 14 jan 12:00Vessem/Winty B1 - Klimop B1De Leenhoef (KNEGSEL)
za 14 jan 12:00Lottum B1 - Klimop B2't Haeren (GRUBBENVORST)
za 14 jan 12:15Klimop E1 - DSC E2De Schop (ASTEN)
za 14 jan 13:15Klimop D1 - Melderslo D1De Schop (ASTEN)
za 14 jan 14:35Klimop A1 - VIOS/Spes (M) A2De Schop (ASTEN)
zo 15 jan 10:05Klimop 1 - FSC 2De Schop (ASTEN)
Week 4
za 21 jan 09:00SDO (V) E1 - Klimop E1De Atalanta (VELDHOVEN)
za 21 jan 09:30Winty/Vessem F1 - Klimop F1De Rosdoek (WINTELRE)
za 21 jan 10:50SVOC '01/United B2 - Klimop B2De Wetteling (VENRAY)
za 21 jan 12:30VMS '21 B1 - Klimop B1Dioscuren (SCHIJNDEL)
za 21 jan 12:45NKV C1 - Klimop C1De Hongerman (NUENEN)
za 21 jan 14:30VIOS/Spes (M) A2 - Klimop A1Pica Mare (GENNEP)
Week 5
za 28 jan 12:00SDO (V) E3 - Klimop E1De Atalanta (VELDHOVEN)
za 28 jan 12:30Klimop F1 - PSV/lifovragen.nl F2De Schop (ASTEN)
za 28 jan 13:35Klimop D2 - United/SVOC '01 D1De Schop (ASTEN)
za 28 jan 14:40Klimop B1 - Euro Girls/Rietvogels B1De Schop (ASTEN)
za 28 jan 15:15Merselo B1 - Klimop B2De Raaijhal (OVERLOON)
za 28 jan 15:45Klimop A1 - SVO A1De Schop (ASTEN)
zo 29 jan 11:15DOT (O) 4 - Klimop 1Mondriaan (OSS)
Week 6
za 04 feb 09:00Rust Roest F1 - Klimop F1Strijphal (EINDHOVEN)
za 04 feb 10:00Rust Roest E2 - Klimop E1Strijphal (EINDHOVEN)
za 04 feb 10:15DOT (O) C2 - Klimop C1Mondriaan (OSS)
za 04 feb 11:00Lottum D1 - Klimop D1't Haeren (GRUBBENVORST)
za 04 feb 11:10DAKOS B1 - Klimop B1De Postel (SOMEREN)
za 04 feb 12:15DAKOS A1 - Klimop A1De Postel (SOMEREN)
za 04 feb 14:30Oxalis B1 - Klimop B2De Kruisweide (SEVENUM)
zo 05 feb 10:05Klimop 1 - Eymerick 1De Schop (ASTEN)
Week 7
za 11 feb 10:00Tilburg E2 - Klimop E1Westerwel (TILBURG)
za 11 feb 12:00SDO (V) C3 - Klimop C1De Atalanta (VELDHOVEN)
za 11 feb 12:30Klimop F1 - Rosolo F3De Schop (ASTEN)
za 11 feb 13:35Klimop B1 - Bladella B1De Schop (ASTEN)
za 11 feb 14:40Klimop D2 - Roka D1De Schop (ASTEN)
za 11 feb 15:00Arcades B1 - Klimop B2De Peelhorst (DEURNE)
za 11 feb 15:45Klimop D1 - Oxalis D1De Schop (ASTEN)
zo 12 feb 12:10Tilburg 6 - Klimop 1Westerwel (TILBURG)
Week 9
zo 26 feb 11:15Eymerick 1 - Klimop 1De Pompenmaker (HEEZE)
Week 10
za 04 mrt 11:00MKV D1 - Klimop D2De Beek (BAKEL)
za 04 mrt 12:00Klimop E1 - DKB E1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 12:15Klimop F1 - KVC F3De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 13:20Klimop D1 - DAKOS D1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 14:00DES (V) A1 - Klimop A1De Raaijhal (OVERLOON)
za 04 mrt 14:25Klimop C1 - Stip C1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 15:25Klimop B2 - Oranje Wit (L) B1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 16:30Klimop B1 - Corridor B1De Schop (ASTEN)
zo 05 mrt 17:45KVS '17 1 - Klimop 1Dioscuren (SCHIJNDEL)
Week 11
za 11 mrt 09:00Rosolo F4 - Klimop F1Sporthuis Reusel (REUSEL)
za 11 mrt 10:00KVC B1 - Klimop B1MFA Het Hart van Hapert (HAPERT)
za 11 mrt 12:15Klimop E1 - DKB E2De Schop (ASTEN)
za 11 mrt 13:20Klimop D1 - DES (V) D1De Schop (ASTEN)
za 11 mrt 14:25Klimop C1 - DOT (O) C2De Schop (ASTEN)
za 11 mrt 15:30Klimop A1 - DES (V) A1De Schop (ASTEN)
zo 12 mrt 10:05Klimop 1 - Mariarade 1De Schop (ASTEN)
Week 12
za 18 mrt 10:00DSC E2 - Klimop E1De Vijfkamp (EINDHOVEN)
za 18 mrt 12:00DES (V) D2 - Klimop D2De Raaijhal (OVERLOON)
za 18 mrt 12:00Klimop F1 - OEC F1De Schop (ASTEN)
za 18 mrt 13:00Klimop C1 - DSC C2De Schop (ASTEN)
za 18 mrt 13:40SVO A1 - Klimop A1Heuvelland (GROESBEEK)
za 18 mrt 14:00Klimop B2 - Lottum B1De Schop (ASTEN)
za 18 mrt 14:05Melderslo D1 - Klimop D1De Berkel (HORST)
za 18 mrt 15:00Klimop B1 - Vessem/Winty B1 De Schop (ASTEN)
zo 19 mrt 11:45FSC 2 - Klimop 1De Leenhoef (KNEGSEL)
Week 13
za 25 mrt 10:00HBSV D1 - Klimop D1Egerbos (VENLO)
za 25 mrt 12:15Klimop E1 - SDO (V) E1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 12:15Klimop F1 - Winty/Vessem F1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 13:15Klimop C1 - NKV C1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 14:15Klimop B2 - SVOC '01/United B2De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 15:15Klimop B1 - VMS '21 B1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 16:20Klimop A1 - DAKOS A1De Schop (ASTEN)
Week 14
za 01 apr 10:00PSV/lifovragen.nl F2 - Klimop F1De Tempel (EINDHOVEN)
za 01 apr 13:20Klimop D1 - HBSV D1De Schop (ASTEN)
za 01 apr 14:20Klimop D2 - DES (V) D2De Schop (ASTEN)
zo 02 apr 10:05Klimop 1 - DOT (O) 4De Schop (ASTEN)