Competitie Programma

Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.
Datum Wedstrijd Locatie
Week 40
di 25 sep 20:00FSC MW1 - Klimop MW1De Breemakker (KNEGSEL)
za 29 sep 10:00Eendracht D1 - Klimop D1De Maasvallei (MOOK)
za 29 sep 11:00Dakos F2 - Klimop F1Someren-Heide (Dakos)
za 29 sep 11:00Melderslo E2 - Klimop E2De Merel (MELDERSLO)
za 29 sep 12:15Sporting ST A1 - Klimop A1MFA Kerkebos Swolgen (SWOLGEN)
za 29 sep 13:30Klimop E1 - ODC E1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 29 sep 13:30Klimop D2 - BMC D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 29 sep 14:00Klimop C1 - DKB C2't Root (ASTEN) - Veld 2
za 29 sep 14:00Melderslo B1 - Klimop B1De Merel (MELDERSLO)
za 29 sep 15:30ODC A3 - Klimop A2Sportpark Ommel (OMMEL)
za 29 sep 15:30Klimop 1 - SkunK 1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 41
di 02 okt 20:00Klimop MW1 - FSC MW1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 06 okt 09:30Klimop E2 - MKV E1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 06 okt 09:30DOT (V) E1 - Klimop E1Hoge Zijden (VLIERDEN)
za 06 okt 09:30Klimop D1 - Heumen D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 06 okt 10:00Gazelle D2 - Klimop D3Aan de Allee (LIMBRICHT)
za 06 okt 10:45Klimop C1 - PSV/lifovragen.nl C1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 06 okt 11:00Gazelle D1 - Klimop D2Aan de Allee (LIMBRICHT)
za 06 okt 14:00SVOC '01 B1 - Klimop B1De Heesakker (OIRLO)
za 06 okt 15:30Reehorst '45 1 - Klimop 1Sportcomplex 't Schuttersveld (EDE GLD)
Week 42
di 09 okt 20:00Klimop MW1 - Eymerick MW1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 13 okt 10:00Klimop F1 - Dakos F1Klimop (Asten)
za 13 okt 10:00Quick Up D1 - Klimop D1Veldzicht (SINT AGATHA)
za 13 okt 10:00Klimop D3 - HBSV D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 13 okt 11:10Klimop E1 - Klimop (A) E2't Root (ASTEN) - Veld 1
za 13 okt 11:10Klimop D2 - Gazelle D2't Root (ASTEN) - Veld 1
za 13 okt 11:30Swift (V) A2 - Klimop A2De Vilgert/Theo Lommen sportpark (VELDEN)
za 13 okt 11:45Klimop B1 - Sporting ST B1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 13 okt 12:30NKV C1 - Klimop C1Wettenseind (NUENEN)
za 13 okt 15:30Melderslo A2 - Klimop A1De Merel (MELDERSLO)
za 13 okt 15:30Tiel '72 1 - Klimop 1Sportpark Rauwenhof (TIEL)
Week 43
di 16 okt 20:15PSV/lifovragen.nl MW2 - Klimop MW1Bokt (EINDHOVEN)
za 20 okt 09:15Arcades E2 - Klimop E1De Moostdijk (NEERKANT)
za 20 okt 10:00ODC F1 - Klimop F1Heusden (ODC)
za 20 okt 10:00HBSV D1 - Klimop D2Sportcomplex Schansheide (VENLO)
za 20 okt 10:00BMC D1 - Klimop D3De Brand (BERLICUM NB)
za 20 okt 11:30Klimop E2 - DOT (V) E1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 20 okt 11:50Klimop A2 - Roka A1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 20 okt 13:25Klimop A1 - DES (V) A1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 20 okt 15:30Klimop 1 - OEC 1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 44
za 27 okt 15:30Klimop 1 - Keizer Karel 1't Root (ASTEN) - Veld 1