Competitie Programma

Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.
Datum Wedstrijd Locatie
Week 18
za 04 mei 10:00HBSV E1 - Klimop E1Sportcomplex Schansheide (VENLO)
za 04 mei 10:00Klimop F2 - Dakos F3t Root - Veld 1
za 04 mei 11:00Gazelle D1 - Klimop D3Aan de Allee (LIMBRICHT)
Week 19
di 07 mei 20:00Klimop MW1 - FSC MW1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 11 mei 09:00PSV/lifovragen.nl C1 - Klimop C1Bokt (EINDHOVEN)
za 11 mei 09:30DOT (V) E1 - Klimop E2Hoge Zijden (VLIERDEN)
za 11 mei 10:00Klimop E1 - ODC E1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 11 mei 10:30Dakos F3 - Klimop F1Lierop
za 11 mei 10:30Klimop A2 - Eyckelkorf A1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 11 mei 11:00De Peelkorf B2 - Klimop B1De Vlies (YSSELSTEYN LB)
za 11 mei 11:10Klimop D1 - BMC D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 11 mei 11:10Klimop D2 - Gazelle D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 11 mei 12:00Dakos F2 - Klimop F2Someren-Heide
za 11 mei 15:30Klimop 1 - OJC '98 1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 11 mei 15:30SVOC '01 A1 - Klimop A1De Heesakker (OIRLO)
Week 20
di 14 mei 20:00Melmac MW2 - Klimop MW1Universiteit Tilburg (TILBURG)
za 18 mei 09:15Arcades E2 - Klimop E2De Moostdijk (NEERKANT)
za 18 mei 10:00Klimop F2 - ODC F1t Root - Veld 1
za 18 mei 10:00Klimop D3 - Heumen D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 18 mei 10:00Klimop E1 - Arcades E1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 18 mei 11:10Klimop D1 - Heumen D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 18 mei 11:10Klimop D2 - Quick Up D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 18 mei 11:30Klimop A2 - DSC A3't Root (ASTEN) - Veld 2
za 18 mei 12:45Ready '60 C1 - Klimop C1De Wijher (ROERMOND)
za 18 mei 13:00Klimop B1 - Melderslo B1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 18 mei 13:00DOT (V) A1 - Klimop A1Hoge Zijden (VLIERDEN)
za 18 mei 15:30SkunK 1 - Klimop 1Universitair Sportcentrum (NIJMEGEN)
Week 21
di 21 mei 20:00Klimop MW1 - PSV/lifovragen.nl MW2't Root (ASTEN) - Veld 1
wo 22 mei 18:30Klimop D1 - Klimop (A) D3't Root (ASTEN) - Veld 1
za 25 mei 10:00Klimop F1 - Klimop (A) F2t Root - Veld 1
za 25 mei 10:00Klimop B1 - SVOC '01 B1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 25 mei 11:15Klimop E1 - Merselo E1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 25 mei 11:15Klimop D2 - Klimop (A) D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 25 mei 11:30Klimop A1 - Melderslo A2't Root (ASTEN) - Veld 2
za 25 mei 12:30Klimop C1 - Ready '60 C1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 25 mei 13:15Klimop A2 - Rietvogels A1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 25 mei 13:30Klimop D3 - Quick Up D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 25 mei 15:30Klimop 1 - Reehorst '45 1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 22
za 01 jun 09:00Eymerick C1 - Klimop C1Weibossen (HEEZE)
za 01 jun 15:30Klimop 1 - Tiel '72 1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 23
ma 03 jun 19:00Melderslo B1 - Klimop B1De Merel (MELDERSLO)
di 04 jun 20:00Eymerick MW1 - Klimop MW1Weibossen (HEEZE)
za 08 jun 10:00ODC F1 - Klimop F1Ommel
za 08 jun 10:00Klimop E2 - Arcades E2't Root (ASTEN) - Veld 1
za 08 jun 9:30Dakos F4 - Klimop F2Lierop
Week 24
za 15 jun 10:00Klimop F1 - Dakos F4t Root - Veld 1
za 15 jun 10:30Klimop E2 - DOT (V) E1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 15 jun 11:00Klimop C1 - PSV/lifovragen.nl C1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 15 jun 11:00BMC D1 - Klimop D2De Brand (BERLICUM NB)
za 15 jun 12:45DSC A3 - Klimop A2Sportcomplex Eindhoven-Noord (EINDHOVEN)
za 15 jun 15:30Oranje Wit (L) A1 - Klimop A1't Klaverblad (LEUNEN)
za 15 jun 15:30OEC 1 - Klimop 1De Braak (veld) (HELMOND)
Week 25
za 22 jun 10:00Gazelle E1 - Klimop E2Aan de Allee (LIMBRICHT)
za 22 jun 12:15Klimop A1 - United A1't Root (ASTEN) - Veld 2