Competitie Programma

Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.
Datum Wedstrijd Locatie
Week 17
za 20 apr 09:30Swift (V) E1 - Klimop E2De Vilgert/Theo Lommen sportpark (VELDEN)
za 20 apr 10:10DKB D1 - Klimop D1Naestenbest (veld) (BEST)
za 20 apr 11:15Ready '60 C1 - Klimop C1De Wijher (ROERMOND)
za 20 apr 11:30SVOC '01/United C1 - Klimop C2De Heesakker (OIRLO)
za 20 apr 13:30Klimop A1 - DES (V) A1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 20 apr 15:00Klimop B1 - Oranje Wit (L) B1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 18
di 23 apr 20:00Eymerick MW1 - Klimop MW1Weibossen (HEEZE)
Week 19
za 04 mei 10:00Klimop E1 - SDO (V) E2't Root (ASTEN) - Veld 1
za 04 mei 10:00Klimop E2 - ODC E1't Root (ASTEN) - Veld 2
zo 05 mei 10:30Klimop 1 - Tuldania 1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 20
di 07 mei 20:30DKB MW1 - Klimop MW1Naestenbest (veld) (BEST)
Week 21
di 14 mei 20:00Klimop MW1 - Eymerick MW1't Root (ASTEN) - Veld 1
di 14 mei 20:15Tovido 1 - Klimop 1ESCH (ESCH)
do 16 mei 19:00Klimop C1 - PSV/lifovragen.nl C1't Root (ASTEN) - Veld 1
do 16 mei 19:00ODC C1 - Klimop C2Sportpark Ommel (OMMEL)
zo 19 mei 10:30Klimop 1 - SCMH 1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 22
za 25 mei 09:30ODC E1 - Klimop E2De Heikamp (HEUSDEN GEM ASTEN)
za 25 mei 10:00SDO (V) E2 - Klimop E1Rapportstraat (VELDHOVEN)
za 25 mei 12:00Klimop D1 - SDO (V) D2't Root (ASTEN) - Veld 2
za 25 mei 12:20Klimop A1 - De Horst A1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 25 mei 14:00Arcades B1 - Klimop B1Sportpark de Smeltkroes (LIESSEL)
zo 26 mei 10:30Klimop 1 - DOT (V) 1't Root (ASTEN) - Veld 1
Week 23
di 28 mei 19:00Klimop B1 - Arcades B1't Root (ASTEN) - Veld 1
wo 29 mei 19:30Attila MW1 - Klimop MW1Studentensportcentrum (EINDHOVEN)
do 30 mei 19:00Swift (V) C2 - Klimop C2De Vilgert/Theo Lommen sportpark (VELDEN)
za 01 jun 09:30DKB E1 - Klimop E1Naestenbest (veld) (BEST)
za 01 jun 09:30Gazelle E1 - Klimop E2Aan de Allee (LIMBRICHT)
za 01 jun 10:00Mariarade D1 - Klimop D1Nieuw Lotbroek (HOENSBROEK)
za 01 jun 13:15SDO (V) C2 - Klimop C1Rapportstraat (VELDHOVEN)
za 01 jun 14:00Klimop A1 - Diosa A1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 01 jun 15:30Klimop B1 - SVOC '01/United B2't Root (ASTEN) - Veld 2
Week 24
di 04 jun 19:00Klimop C2 - ODC C1't Root (ASTEN) - Veld 2
di 04 jun 20:00Klimop MW1 - DKB MW1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 08 jun 09:20Klimop C1 - Ready '60 C1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 08 jun 09:20Klimop E1 - OEC E1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 08 jun 09:20Klimop E2 - Swift (V) E1't Root (ASTEN) - Veld 2
za 08 jun 10:30Klimop C2 - SVOC '01/United C1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 08 jun 10:30Klimop D1 - DKB D1't Root (ASTEN) - Veld 1
za 08 jun 13:00DES (V) A1 - Klimop A1Soetendaal (VIERLINGSBEEK)
za 08 jun 13:30Oranje Wit (L) B1 - Klimop B1't Klaverblad (LEUNEN)