Zaalwacht

Tijdens de thuiswedstrijden van onze jeugdteams dient Klimop zogenaamde zaalwachten te leveren. Sinds een aantal jaar wordt deze taak ingevuld door de ouders van de jeugdleden, om de vrijwilligers van Klimop enigszins te ontlasten.

De meeste ouders van de jeugdteams komen kijken naar de thuiswedstrijden en ons verzoek aan jullie is dus om de taak van zaalwacht op je te nemen tijdens een wedstrijd van je kind.

Wat is de taak van de zaalwacht?
De zaalwacht houdt tijdens de wedstrijden de tijd en de score bij. Je zit aan de kant van de coaches en bedient het scorebord.

Ik verzoek jullie om hieronder jezelf in te schrijven op één van de wedstrijden van uw zoon of dochter.

Controleer na het invullen goed welke (error)melding je terug krijgt!

Datum Wedstrijd Locatie Plaats Zaalwachter
Week 46
za 11 nov 13:05 Klimop (A) D1 – DSC D2 De Schop ASTEN Marion Adriaans
za 11 nov 14:15 Klimop (A) A2 – Nijnsel A1 De Schop ASTEN Roos van den Beuken
zo 12 nov 14:25 Klimop (A) 1 – EKC Naas 1 De Schop ASTEN Hans Strijbosch
zo 12 nov 15:35 Klimop (A) 2 – Tilburg 6 De Schop ASTEN Tessa van Mourik
Week 47
za 18 nov 12:05 Klimop (A) B1 – Lottum B1 De Schop ASTEN Franka van Pelt
Week 48
za 25 nov 16:40 Klimop (A) A1 – Rust Roest A1 De Schop ASTEN Christel Janssen
Week 49
za 02 dec 16:25 Klimop (A) B1 – De Peelkorf B2 De Schop ASTEN Hilde Ermens
za 02 dec 17:25 Klimop (A) B2 – DAKOS B2 De Schop ASTEN Eline van Deursen
zo 03 dec 16:35 Klimop (A) 1 – Duko 1 De Schop ASTEN Sanne van der hulst
zo 03 dec 17:50 Klimop (A) 2 – DSC 7 De Schop ASTEN Joep van Kemenade
Week 50
za 09 dec 12:55 Klimop (A) D1 – Ready '60 D1 De Schop ASTEN Susanne Caron
za 09 dec 13:55 Klimop (A) B1 – Oranje Wit (L) B1 De Schop ASTEN Helmie Dekker
za 09 dec 14:55 Klimop (A) B2 – ODC B2 De Schop ASTEN Marion Adriaans
Week 51
za 16 dec 15:20 Klimop (A) A1 – Ready '60 A1 De Schop ASTEN Mayelle Feijen
za 16 dec 16:40 Klimop (A) A2 – Rietvogels A1 De Schop ASTEN Ellis Feijen
za 16 dec 18:00 Klimop (A) 1 – DOS-WK 1 De Schop ASTEN
Week 2
za 06 jan 13:05 Klimop (A) B2 – De Peelkorf B3 De Schop ASTEN Marielle Kivits
Week 3
za 13 jan 17:25 Klimop (A) B2 – United B1 De Schop ASTEN Angela leenders
Week 4
za 20 jan 14:00 Klimop (A) D1 – SDO (V) D1 De Schop ASTEN Marij Hoeben
za 20 jan 15:00 Klimop (A) A1 – Tilburg A2 De Schop ASTEN Jitske Postma
za 20 jan 16:10 Klimop (A) B1 – DES (V) B1 De Schop ASTEN Riette van Bree
za 20 jan 17:10 Klimop (A) B2 – Sporting ST B1 De Schop ASTEN Ilja Bohnen
za 20 jan 18:15 Klimop (A) 1 – Elburg 1 De Schop ASTEN Trudy Bruggers
zo 21 jan 11:30 Klimop (A) 2 – SDO (V) 6 De Schop ASTEN Gertjan Sonnemans
Week 5
za 27 jan 13:00 Klimop (A) B1 – Melderslo B1 De Schop ASTEN
za 27 jan 14:00 Klimop (A) A2 – Rosolo A3 De Schop ASTEN Nancy Janssen
za 27 jan 16:50 Klimop (A) D1 – Tilburg D1 De Schop ASTEN Chantal van den Broek
zo 28 jan 12:45 Klimop (A) 1 – Apeldoorn 1 De Schop ASTEN
zo 28 jan 14:05 Klimop (A) 2 – Ready '60 2 De Schop ASTEN Marly van Kemenade
Week 6
za 03 feb 15:30 Klimop (A) A1 – OEC A1 De Schop ASTEN Bart Ceelen
za 03 feb 16:45 Klimop (A) A2 – NeCa A1 De Schop ASTEN Jolanda Geven
Week 8
za 17 feb 15:30 Klimop (A) A1 – KVS '17 A1 De Schop ASTEN Harrie Janssen
za 17 feb 16:45 Klimop (A) A2 – DAKOS A2 De Schop ASTEN
Week 9
za 24 feb 13:15 Klimop (A) D1 – Rust Roest D1 De Schop ASTEN Ingrid Kuijpers
za 24 feb 14:25 Klimop (A) A2 – Arcades A2 De Schop ASTEN Hilde Ermens
zo 25 feb 16:30 Klimop (A) 1 – Zwaluwen 1 De Schop ASTEN
zo 25 feb 17:45 Klimop (A) 2 – Fortuna '68/Steensel 1 De Schop ASTEN Anke Kerkers
Week 10
za 03 mrt 13:55 Klimop (A) D1 – OEC D1 De Schop ASTEN
za 03 mrt 14:55 Klimop (A) B2 – Swift (V) B2 De Schop ASTEN Hetty Kuijpers
za 03 mrt 15:55 Klimop (A) B1 – DOT (V) B1 De Schop ASTEN Yvonne Moors
za 03 mrt 16:55 Klimop (A) A1 – OJC '98 A1 De Schop ASTEN Esther Spiertz
Week 11
zo 11 mrt 15:30 Klimop (A) 1 – DOT (O) 1 De Peelhorst DEURNE
zo 11 mrt 16:45 Klimop (A) 2 – DOT (O) 4 De Peelhorst DEURNE