Wedstrijdprogramma bekend

Het wedstrijdprogramma voor de najaars-competitie staat online. Het complete programma is hieronder te vinden. Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.

Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.
Datum Wedstrijd Locatie
Week 49
za 03 dec 10:00Rosolo F3 - Klimop F1Sporthuis Reusel (REUSEL)
za 03 dec 10:45Oxalis D1 - Klimop D1De Kruisweide (SEVENUM)
za 03 dec 12:00Bladella B1 - Klimop B1X-sport (BLADEL)
za 03 dec 12:00Arcades D2 - Klimop D2De Peelhorst (DEURNE)
za 03 dec 12:10Klimop E1 - Tilburg E2De Schop (ASTEN)
za 03 dec 15:20Klimop B2 - Arcades B1De Schop (ASTEN)
za 03 dec 16:20Klimop A1 - VIOS/Spes (M) A2De Schop (ASTEN)
zo 04 dec 10:05Klimop 1 - Tilburg 6De Schop (ASTEN)
Week 50
za 10 dec 09:00KVC F3 - Klimop F1D'n Anloop (HOOGELOON)
za 10 dec 11:00DAKOS D1 - Klimop D1De Postel (SOMEREN)
za 10 dec 12:05United/SVOC '01 D1 - Klimop D2Brugeind (MEERLO)
za 10 dec 12:20SVO A1 - Klimop A1Heuvelland (GROESBEEK)
za 10 dec 12:25DKB E1 - Klimop E1Naestenbest (zaal) (BEST)
za 10 dec 13:20Oranje Wit (L) B1 - Klimop B2De Wetteling (VENRAY)
za 10 dec 13:35Stip C1 - Klimop C1De Hazelaar (ROSMALEN)
za 10 dec 17:55Corridor B1 - Klimop B1De Landing (SON EN BREUGEL)
zo 11 dec 10:30Klimop 1 - KVS '17 1De Schop (ASTEN)
Week 51
za 17 dec 09:30Roka D1 - Klimop D2De Schans (REUVER)
za 17 dec 10:05DKB E2 - Klimop E1Naestenbest (zaal) (BEST)
za 17 dec 12:30Klimop F1 - Rosolo F4De Schop (ASTEN)
za 17 dec 13:40Klimop C1 - SDO (V) C3De Schop (ASTEN)
za 17 dec 14:45Klimop B1 - KVC B1De Schop (ASTEN)
za 17 dec 15:50Klimop A1 - DAKOS A1De Schop (ASTEN)
zo 18 dec 10:30Mariarade 1 - Klimop 1Varenbeuk (HEERLEN)
Week 2
za 07 jan 10:00DES (V) D1 - Klimop D1De Raaijhal (OVERLOON)
za 07 jan 16:00DSC C2 - Klimop C1De Vijfkamp (EINDHOVEN)
Week 3
za 14 jan 11:00OEC F1 - Klimop F1Suytkade (HELMOND)
za 14 jan 12:00Vessem/Winty B1 - Klimop B1De Leenhoef (KNEGSEL)
za 14 jan 12:00Lottum B1 - Klimop B2't Haeren (GRUBBENVORST)
za 14 jan 12:15Klimop E1 - DSC E2De Schop (ASTEN)
za 14 jan 13:15Klimop D1 - Melderslo D1De Schop (ASTEN)
za 14 jan 14:35Klimop A1 - VIOS/Spes (M) A2De Schop (ASTEN)
zo 15 jan 10:05Klimop 1 - FSC 2De Schop (ASTEN)
Week 4
za 21 jan 09:00SDO (V) E1 - Klimop E1De Atalanta (VELDHOVEN)
za 21 jan 09:30Winty/Vessem F1 - Klimop F1De Rosdoek (WINTELRE)
za 21 jan 10:50SVOC '01/United B2 - Klimop B2De Wetteling (VENRAY)
za 21 jan 12:30VMS '21 B1 - Klimop B1Dioscuren (SCHIJNDEL)
za 21 jan 12:45NKV C1 - Klimop C1De Hongerman (NUENEN)
za 21 jan 14:30VIOS/Spes (M) A2 - Klimop A1Pica Mare (GENNEP)
Week 5
za 28 jan 12:00SDO (V) E3 - Klimop E1De Atalanta (VELDHOVEN)
za 28 jan 12:30Klimop F1 - PSV/lifovragen.nl F2De Schop (ASTEN)
za 28 jan 13:35Klimop D2 - United/SVOC '01 D1De Schop (ASTEN)
za 28 jan 14:40Klimop B1 - Euro Girls/Rietvogels B1De Schop (ASTEN)
za 28 jan 15:15Merselo B1 - Klimop B2De Raaijhal (OVERLOON)
za 28 jan 15:45Klimop A1 - SVO A1De Schop (ASTEN)
zo 29 jan 11:15DOT (O) 4 - Klimop 1Mondriaan (OSS)
Week 6
za 04 feb 09:00Rust Roest F1 - Klimop F1Strijphal (EINDHOVEN)
za 04 feb 10:00Rust Roest E2 - Klimop E1Strijphal (EINDHOVEN)
za 04 feb 10:15DOT (O) C2 - Klimop C1Mondriaan (OSS)
za 04 feb 11:00Lottum D1 - Klimop D1't Haeren (GRUBBENVORST)
za 04 feb 11:10DAKOS B1 - Klimop B1De Postel (SOMEREN)
za 04 feb 12:15DAKOS A1 - Klimop A1De Postel (SOMEREN)
za 04 feb 14:30Oxalis B1 - Klimop B2De Kruisweide (SEVENUM)
zo 05 feb 10:05Klimop 1 - Eymerick 1De Schop (ASTEN)
Week 7
za 11 feb 10:00Tilburg E2 - Klimop E1Westerwel (TILBURG)
za 11 feb 12:00SDO (V) C3 - Klimop C1De Atalanta (VELDHOVEN)
za 11 feb 12:30Klimop F1 - Rosolo F3De Schop (ASTEN)
za 11 feb 13:35Klimop B1 - Bladella B1De Schop (ASTEN)
za 11 feb 14:40Klimop D2 - Roka D1De Schop (ASTEN)
za 11 feb 15:00Arcades B1 - Klimop B2De Peelhorst (DEURNE)
za 11 feb 15:45Klimop D1 - Oxalis D1De Schop (ASTEN)
zo 12 feb 12:10Tilburg 6 - Klimop 1Westerwel (TILBURG)
Week 9
zo 26 feb 11:15Eymerick 1 - Klimop 1De Pompenmaker (HEEZE)
Week 10
za 04 mrt 11:00MKV D1 - Klimop D2De Beek (BAKEL)
za 04 mrt 12:00Klimop E1 - DKB E1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 12:15Klimop F1 - KVC F3De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 13:20Klimop D1 - DAKOS D1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 14:00DES (V) A1 - Klimop A1De Raaijhal (OVERLOON)
za 04 mrt 14:25Klimop C1 - Stip C1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 15:25Klimop B2 - Oranje Wit (L) B1De Schop (ASTEN)
za 04 mrt 16:30Klimop B1 - Corridor B1De Schop (ASTEN)
zo 05 mrt 17:45KVS '17 1 - Klimop 1Dioscuren (SCHIJNDEL)
Week 11
za 11 mrt 09:00Rosolo F4 - Klimop F1Sporthuis Reusel (REUSEL)
za 11 mrt 10:00KVC B1 - Klimop B1MFA Het Hart van Hapert (HAPERT)
za 11 mrt 12:15Klimop E1 - DKB E2De Schop (ASTEN)
za 11 mrt 13:20Klimop D1 - DES (V) D1De Schop (ASTEN)
za 11 mrt 14:25Klimop C1 - DOT (O) C2De Schop (ASTEN)
za 11 mrt 15:30Klimop A1 - DES (V) A1De Schop (ASTEN)
zo 12 mrt 10:05Klimop 1 - Mariarade 1De Schop (ASTEN)
Week 12
za 18 mrt 10:00DSC E2 - Klimop E1De Vijfkamp (EINDHOVEN)
za 18 mrt 12:00DES (V) D2 - Klimop D2De Raaijhal (OVERLOON)
za 18 mrt 12:00Klimop F1 - OEC F1De Schop (ASTEN)
za 18 mrt 13:00Klimop C1 - DSC C2De Schop (ASTEN)
za 18 mrt 13:40SVO A1 - Klimop A1Heuvelland (GROESBEEK)
za 18 mrt 14:00Klimop B2 - Lottum B1De Schop (ASTEN)
za 18 mrt 14:05Melderslo D1 - Klimop D1De Berkel (HORST)
za 18 mrt 15:00Klimop B1 - Vessem/Winty B1 De Schop (ASTEN)
zo 19 mrt 11:45FSC 2 - Klimop 1De Leenhoef (KNEGSEL)
Week 13
za 25 mrt 10:00HBSV D1 - Klimop D1Egerbos (VENLO)
za 25 mrt 12:15Klimop E1 - SDO (V) E1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 12:15Klimop F1 - Winty/Vessem F1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 13:15Klimop C1 - NKV C1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 14:15Klimop B2 - SVOC '01/United B2De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 15:15Klimop B1 - VMS '21 B1De Schop (ASTEN)
za 25 mrt 16:20Klimop A1 - DAKOS A1De Schop (ASTEN)
Week 14
za 01 apr 10:00PSV/lifovragen.nl F2 - Klimop F1De Tempel (EINDHOVEN)
za 01 apr 13:20Klimop D1 - HBSV D1De Schop (ASTEN)
za 01 apr 14:20Klimop D2 - DES (V) D2De Schop (ASTEN)
zo 02 apr 10:05Klimop 1 - DOT (O) 4De Schop (ASTEN)

Comments are currently closed.