Wedstrijdprogramma bekend
Het wedstrijdprogramma voor de najaars-competitie staat online. Het complete programma is hieronder te vinden. Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.
Om de wedstrijden van een specifiek team te bekijken ga je naar de desbetreffende teampagina.Datum | Wedstrijd | Locatie | |
---|---|---|---|
Week 19 | |||
za 04 mei 10:00 | Klimop E1 - SDO (V) E2 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
za 04 mei 10:00 | Klimop E2 - ODC E1 | 't Root (ASTEN) - Veld 2 | |
zo 05 mei 10:30 | Klimop 1 - Tuldania 1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
Week 20 | |||
di 07 mei 20:30 | DKB MW1 - Klimop MW1 | Naestenbest (veld) (BEST) | |
Week 21 | |||
di 14 mei 20:00 | Klimop MW1 - Eymerick MW1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
di 14 mei 20:15 | Tovido 1 - Klimop 1 | ESCH (ESCH) | |
do 16 mei 19:00 | Klimop C1 - PSV/lifovragen.nl C1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
do 16 mei 19:00 | ODC C1 - Klimop C2 | Sportpark Ommel (OMMEL) | |
zo 19 mei 10:30 | Klimop 1 - SCMH 1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
Week 22 | |||
za 25 mei 09:30 | ODC E1 - Klimop E2 | De Heikamp (HEUSDEN GEM ASTEN) | |
za 25 mei 10:00 | SDO (V) E2 - Klimop E1 | Rapportstraat (VELDHOVEN) | |
za 25 mei 12:00 | Klimop D1 - SDO (V) D2 | 't Root (ASTEN) - Veld 2 | |
za 25 mei 12:20 | Klimop A1 - De Horst A1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
za 25 mei 14:00 | Arcades B1 - Klimop B1 | Sportpark de Smeltkroes (LIESSEL) | |
zo 26 mei 10:30 | Klimop 1 - DOT (V) 1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
Week 23 | |||
di 28 mei 19:00 | Klimop B1 - Arcades B1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
wo 29 mei 19:30 | Attila MW1 - Klimop MW1 | Studentensportcentrum (EINDHOVEN) | |
do 30 mei 19:00 | Swift (V) C2 - Klimop C2 | De Vilgert/Theo Lommen sportpark (VELDEN) | |
za 01 jun 09:30 | DKB E1 - Klimop E1 | Naestenbest (veld) (BEST) | |
za 01 jun 09:30 | Gazelle E1 - Klimop E2 | Aan de Allee (LIMBRICHT) | |
za 01 jun 10:00 | Mariarade D1 - Klimop D1 | Nieuw Lotbroek (HOENSBROEK) | |
za 01 jun 13:15 | SDO (V) C2 - Klimop C1 | Rapportstraat (VELDHOVEN) | |
za 01 jun 14:00 | Klimop A1 - Diosa A1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
za 01 jun 15:30 | Klimop B1 - SVOC '01/United B2 | 't Root (ASTEN) - Veld 2 | |
Week 24 | |||
di 04 jun 19:00 | Klimop C2 - ODC C1 | 't Root (ASTEN) - Veld 2 | |
di 04 jun 20:00 | Klimop MW1 - DKB MW1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
za 08 jun 09:20 | Klimop C1 - Ready '60 C1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
za 08 jun 09:20 | Klimop E1 - OEC E1 | 't Root (ASTEN) - Veld 2 | |
za 08 jun 09:20 | Klimop E2 - Swift (V) E1 | 't Root (ASTEN) - Veld 2 | |
za 08 jun 10:30 | Klimop C2 - SVOC '01/United C1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
za 08 jun 10:30 | Klimop D1 - DKB D1 | 't Root (ASTEN) - Veld 1 | |
za 08 jun 13:00 | DES (V) A1 - Klimop A1 | Soetendaal (VIERLINGSBEEK) | |
za 08 jun 13:30 | Oranje Wit (L) B1 - Klimop B1 | 't Klaverblad (LEUNEN) | |
Week 25 | |||
di 11 jun 20:00 | Eymerick MW1 - Klimop MW1 | Weibossen (HEEZE) |
Jeugdcoördinator seizoen 2016-2017 Onderhoud Beatrixlaan – Heerbaan – Schoolstraat
Comments are currently closed.